Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

Poznaj dalsze szczegóły o sali na urodziny w Krakowie.

Zazwyczaj w przypadku niektórych rocznic, urodzin czy imienin nie planujemy imprez z rodziną i znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Ale są takie przełomowe momenty życia, których właściwe obchodzenie jest wręcz obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie pełnoletność, czyli tzw. “osiemnastka”.

Znaleźć lokal na osiemnaste urodziny czy zaplanować przyjęcie w mieszkaniu?

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat zachodzi wiele zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem kupować i spożywać alkohol, oddawać głos w wyborach, może założyć biznes czy ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Jakkolwiek kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych tematach – dla młodzieży najistotniejsza jest możliwość zorganizowania jedynej w swoim rodzaju imprezy z kolegami. Da się ponownie urządzić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się sporo odróżniać od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie sali na osiemnastkę. Częstokroć grupa przyjaciół postanawia urządzić razem imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, ale jednocześnie umożliwia zmniejszyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (ciężko bowiem jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni najlepsze przekąski imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie w plenerze? Wyszukaj salę na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – w gorące dni można postawić w nim przestronny namiot i wyprawić grill.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać organizując osiemnaste urodziny?

Każdy wie, iż osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi dorośli nie stronią od napojów alkoholowych. Powinno się z tego powodu koniecznie zatroszczyć się o to, aby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia, a takich może być wiele wśród obecnych, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Szałowy wygląd sali też jest niezwykle ważny, żeby goście do głębi wczuli się w atmosferę zabawy. Polecamy zatem postawić na salę na urodziny, która zadba o udekorowanie przestrzeni zgodnie z podanych wytycznych, jak również dobrze rozstawi stoły z napojami i posiłkami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdza się menu finger food, składające się z małych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dobierze kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także do preferencji i zasobności portfela klienta.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]