Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Sala na przyjęcie - w tym miejscu dowiesz się więcej o aktualnej ofercie.

Kiedy ktoś wspomina o organizacji dużej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przybywa dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to także przyjęcia z okazji 18-tych urodzin, chrzciny oraz komunie święte. Gdy lista gości jest długa, przeważnie nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji musimy wynająć pasujący do okazji lokal.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zapewnij zaproszonym gościom zabawy odpowiednie warunki

Każdy typ imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. imieniny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, zaproszonym należy przygotować nie tylko miejsce, w którym zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z kolei imprezy, w których znaczną grupę uczestników stanowią młodsze dzieci, m.in. ceremonie chrztu albo komunie, poleca się zorganizować w lokalu, który oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się za szybko świętowaniem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Dania podawane uczestnikom też powinno się dobrać do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z oferty firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o wyśmienite potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wynajęcie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, jest dość proste, aczkolwiek rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w nieomal dworskiej atmosferze odbywają się w nim chrzty, komunie oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można zająć jedną albo kilka sal, w których wygodnie można ugościć nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei gdy impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce zapewnia kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ustawienia oraz dekoracji stołów, przez dostarczenia dań, aż po wykwalifikowaną kadrę kelnerów i kucharzy.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]