Profesjonalne sprzątanie grobów

Profesjonalne sprzątanie grobów

Opieka nad grobami Kraków - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Oblicze pomników naszych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe trudności zaczynają się jednak, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek albo doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które należy zapłacić osobom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – jeśli zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem nawet 400 złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty zależne są także od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasze dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]