Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

Pełna oferta usług cateringowych w Krakowie znajduje się w tym miejscu.

Gdy organizujesz ważne wydarzenie firmowe czy rodzinne, na które zapraszasz sporą liczbę gości, zazwyczaj nie dasz rady na własną rękę zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując napoje i szybkie przekąski w supermarkecie – prestiżowe wydarzenia zwykle potrzebują uroczystej oprawy też w obszarze poczęstunku. Zatem nie przystoi rozstawić na stolikach uczestników samych herbatników i oranżady. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringowej.

Jakie rodzaje cateringu oferują profesjonalne firmy?

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringowe z reguły świadczą parę jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na urodziny, wesela czy chrzty. Oferty te są dobrze dobrane do charakteru konkretnych wydarzeń, dlatego dostrzegalnie różnią się m.in ceną oraz listą posiłków dostępnych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringowej trzeba pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą przejrzyście wyszczególnić własne oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera organizacja eventów rozmaitego rodzaju to jego praca, więc długoletnia praktyka w tej branży sprawia, iż może on podsunąć rozwiązania, które trafią w gust wszystkich naszych gości.

Dlaczego opłaca się korzystać z usługi cateringowej?

Organizacja potraw nawet dla małej grupy gości może stać się niełatwym zadaniem, zwłaszcza wtedy, jeśli musimy wykonać to na własną rękę. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na koordynację pozostałych istotnych elementów imprezy. Daje to również możliwość zaserwowania uczestnikom pysznych potraw przyrządzanych przez doświadczonych kucharzy. Trzeba jednocześnie zaznaczyć, iż ważną cechą potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezentacja. Poza tym podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają także swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]