Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking w Balicach - zobacz co może Ci zaoferować.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]