Nie tylko Zakopane – gdzie wynająć apartamenty w górach?

Nie tylko Zakopane – gdzie wynająć apartamenty w górach?

Nie czekaj! Wybierz aktualną ofertę apartamentów w górach w rozsądnej cenie.

Tatry od wielu dziesięcioleci są jednym z chętnie odwiedzanych przez urlopowiczów regionów Polski. Oczywiście nie budzi to zdziwienia, bo oferowane tam formy wypoczynku potrafią urzec wręcz w dowolny miesiąc roku. Poza sezonem zimowym i letnim, kiedy górskie miejscowości letniskowe podejmują tłumy przyjezdnych, rodzime góry opłaca się odwiedzić także na początku wiosny (wtedy najważniejszą atrakcją są bez wątpienia kwitnące krokusy) oraz jesienią, kiedy niższe partie pasma gór olśniewają intensywnością i zróżnicowaniem kolorów. W miesiące letnie Tatry zjednują sobie sympatyków trekkingów i wędrówek po trasach o zróżnicowanym szczeblu trudności, zimą zaś gwarantują doskonałe warunki pasjonatom białego szaleństwa. Absolutnym zaletą Tatr jest też przystępność ośrodków noclegowych o przeróżnym standardzie – w tym luksusowych apartamentów kierowanych do najbardziej wybrednych gości.

Apartamenty w górach – w których miejscowościach je znajdziemy?

Jeśli idzie o lokalizacje ze sporą liczbą apartamentów na wynajem, w Tatrach w czołówce jest ewidentnie Zakopane. Nie może to dziwić, gdyż zimowe centrum Polski jest najmodniejszym, a przez to często odwiedzanym miejscem w tych górach – jego rozbudowana infrastruktura odpowiada na zapotrzebowanie przyjezdnych. Apartamenty w górach odnajdziemy też w Kościelisku i innych wsiach w jego okolicy. Na brak korzystnych propozycji wynajmu apartamentów w górach nie powinni też uskarżać się podróżnicy organizujący wypoczynek w Białce Tatrzańskiej, gdzie czas można spędzić między innymi w jednym z pięciu ośrodków narciarskich. W spisie wsi z znaczną ilością apartamentów na wynajem znalazła się również Bukowina Tatrzańska – miejscowość słynąca zwłaszcza z interesującej architektury z początku ubiegłego wieku i sportów zimowych.

Wynajem apartamentów w górach – jak wybrać ciekawą ofertę?

Szukając apartamentów w górach, rekomenduje się zawsze dowiedzieć się, czego możemy oczekiwać w interesującym nas miejscu – wówczas zapewnimy sobie wypoczynek na zamierzonym poziomie i unikniemy ewentualnych niemiłych niespodzianek podczas wyjazdu. Trzeba to zrobić tym bardziej, że podmioty świadczące wynajem apartamentów w górach proponują turystom liczne udogodnienia – jak przykładowo łazienkę z jakuzzi, dostęp do placu zabaw i basenu czy palenisko. Istotne jest również to, czy w docelowym apartamencie możemy przebywać z małymi dziećmi lub zwierzętami. Żeby znaleźć tylko oferty spełniające nasze wymagania, najwygodniej skorzystać ze portali internetowych zbierających najlepsze ogłoszenia wynajmu i jednocześnie umożliwiających także rezerwację terminu.

Nasze dane teleadresowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]