Lokal na imprezę – wybierz ten, który zapewni kompleksowe usługi

Lokal na imprezę – wybierz ten, który zapewni kompleksowe usługi

Kliknij w to miejsce jeśli chcesz zamówić organizację imprez firmowych.

Przyjęcia firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne bądź grille dla zatrudnionych i ich bliskich, mające za zadanie uformowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, żeby celebrować nowe kontrakty, jak również przeróżne bankiety dla partnerów biznesowych, sympozja czy szkolenia. Takie imprezy muszą być stosownie zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem do promocji marki.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszej lepszej sali!

Jeśli nie posiadamy na terenie firmy przystosowanych pomieszczeń, w których uda się wyprawić bankiet, trzeba sprawdzić usługi wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Istotne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim stylem do charakteru urządzanego wydarzenia. Ważne bankiety dla wspólników spółki, podczas których fetowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny mieć miejsca w byle jakiej sali. Warto w takich sytuacjach wyprawić imprezę w unikalnym miejscu, które wyraźnie uwydatni ważność wydarzenia. A jeśli na event poproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, warto wybrać salę, znajdującą się obok rozbudowanej bazy hoteli, do której bez problemu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Wynająłeś lokal na imprezę? – pamiętaj o zapewnieniu cateringu

Podczas planowania wydarzenia firmowego nie można zignorować tak istotnego elementu, jak dostarczenie zaproszonym gościom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Idealnym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania solidnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowóz w wyznaczoną lokalizację smakowitych potraw dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stołów. Podczas pokazowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Należy zatem postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie doświadczonych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko pyszne, lecz i perfekcyjnie prezentujące się na talerzu dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne potrawy do stołu.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]