Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Tworzenie sklepu WooCommerce - dowiedz się więcej o ofercie na http://tinyurl.com/yafo52ua.

Pragniesz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz żadną stroną internetową i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – zalety tej wtyczki

Z uwagi na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż błyskawicznie opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano owej wtyczce, ma moc atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z używając darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć pokaźniejszej grupie klientów. Za sprawą wdrożenia stosownych wtyczek podnosi się także elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić klientom wykonanie przelewów za towary m.in. za pośrednictwem DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) i integracji z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – specjalista zadba o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zadbają o właściwą semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i instalację tylko przetestowanych, koniecznych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce spece utworzą również blog, na którym łatwo można przekazywać klientom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowych towarach albo zamieszczać poradniki i omówienia oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]