Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Co warto wiedzieć o parking lotnisko Kraków?

Wygoda, szybkość oraz możliwość dotarcia nawet w bardzo odległe miejsca naszego globu – to najważniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu wyprawy zdobyły ogromną popularność. Podróż, której elementem jest lot, łączy się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia problem dotarcia na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia połączone z dotarciem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Krakowie – podróżuj bez trosk, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu rozplanować swoją podróż tak, by do lotniska dotrzeć swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, zatem w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, w związku z tym nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie pojazdu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niesłychanie ważne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja pomocy załogi

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć też na spore udogodnienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najistotniejszym z nich jest oczywiście sposobność skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na asystę zespołu parkingu w wielu przypadkach, jak np. spadek ciśnienia w oponach czy rozładowany akumulator.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]