Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Dalsze informacje o cateringu dla firm w Krakowie na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Szkolenie, sympozjum albo negocjacje biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo niechybnie kiedyś stanie przed potrzebą przygotowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie przekąsek i napojów dla jego gości. Jeżeli planowane spotkanie przyciągnie spore tłumy, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Catering firmowy – przekąski, które można szybko zjeść

Konferencje i szkolenia biznesowe to eventy trwające z reguły po 5-7 godzin, nierzadko nawet przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy odbierają dokładny program wykładów, między którymi przewidziane są najczęściej dwie-trzy niedługie przerwy, w czasie których trudno jest spożyć większy obiad w okolicznej kafeterii. Z tej przyczyny nieodzowne jest zagwarantowanie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą szybko skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet zabrać na salę, w której odbywa się prelekcja. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można spożyć nie bojąc się o pobrudzenie dłoni i odzieży. W ramach usługi cateringu firmowego użyczany jest także sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Planujesz szkolenie? Pamiętaj o przerwie kawowej!

Bufet kawowy jest niezmiernie istotna, pozwala bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Poza tym jest to też szansa nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźnej atmosferze przedmiotów poruszanych na kursie. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z papierowych kubków, jedząc zakupione po drodze w piekarni bądź przyniesione z domu sandwicze. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc prestiż szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał także o wygodę uczestników.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]