Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Szukasz więcej informacji o sali weselnej w Krakowie i okolicach? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina nowożeńców oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, które przed nią się pojawi, jest zarezerwowanie najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten specjalny wieczór w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – jakie czynniki trzeba uwzględnić?

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy powinna rozważyć kilka ważnych okoliczności. Na początek musi znać liczbę uczestników wesela, żeby być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, żeby mieli salę do tańca. Oprócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny i czy droga do niego będzie prosta. Jeżeli na ślub zaproszeni są krewni i znajomi z dalekich krańców Polski, trzeba szukać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się duża baza hotelowa. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli przystrojenie stołów, wybranie menu i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Sala ślubna dla młodych par z z południa Polski

Młode pary z małopolski, głównie z Krakowa i okolic, mogą urządzić wesele w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne urządza się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć ponad stu gości. Wesele może zostać urządzone również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez problemu około 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że położony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Przejazd gości z kościoła do sali weselnej nie powinien zwykle trwać dłużej niż nieco ponad pół godziny.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]