Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Serwis okien PCV Warszawa - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na wszelkiego typu wypaczenia i zniszczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle działają też warunki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec może także zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]