Catering okolicznościowy – obsługa małych i dużych imprez rodzinnych

Catering okolicznościowy – obsługa małych i dużych imprez rodzinnych

Catering okolicznościowy - więcej o tej usłudze znajdziesz w tym miejscu.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz świętować je wraz z rodziną i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to spore grono osób, które należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale także poczęstować je dobrymi trunkami i posiłkami. Możesz próbować przyrządzać je samodzielnie, lecz przy większej liczbie biesiadników ciężko jest wygospodarować na to czas. Co więcej to twoja impreza i chcesz się nią nacieszyć, a nie siedzieć w kuchni albo służyć za kelnera. Dlatego przygotowanie menu na rodzinne święta zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – smakowite posiłki na zamówienie

Gdy wspomina się o usłudze cateringu gros osób myśli z miejsca o cateringu na wesele lub eventach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza była osobista organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy rzeczywiście ogromnej liczbie biesiadników dopuszczał on możliwość skorzystania z fachowej pomocy w tym obszarze. Tym bardziej, iż przez wiele lat usługa cateringu nie zapewniała obsługi niedużych rodzinnych imprez, a czasami również tych większych, jeżeli nie było to powiązane z wynajmem lokalu. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy zdecydujemy się na wynajem sali czy wygodniej będzie zorganizować imprezę we własnym domu albo ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w wybrane miejsce wykwintne dania.

Menu dopasowane do portfela zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to oferta na dowolne rodzinne święto. Wykwalifikowani szefowie kuchni bez problemu przyrządzają jadłospis współgrające z formą wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na komunię, na chrzciny bądź urodzinowy. Catering okolicznościowy obejmuje również obsługę studniówek, półmetków oraz komersów. Szukając firmy świadczącej tę usługę radzimy wybrać taką, która potrafi dostosować menu do wymagań i – przede wszystkim –budżetu osoby zamawiającej, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, między innymi udostępniając zawodowych kelnerów czy pomagając w ułożeniu i przystrojeniu stołów.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]