Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/ dowiesz się, kto oferuje catering weselny w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, które są zwykle ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, śluby czy komunie, od wielu już lat przestały być urządzane w domu zaledwie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Obecnie są to przyjęcia, na których pojawia się nierzadko ponad stu gości. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie w pojedynkę ułożyć jadłospisu, a potem przygotować i zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa będzie trwać kilka godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wynikł spory popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – postaw na catering na wesele

Organizowanie imprezy weselnej to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na przygotowanie zaproszeń, ustalanie listy gości, wybór wystroju sali czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba dostarczenia stosownej ilości trunków i przekąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co najważniejsze – przygotowanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zgromadzą ich przy stole. Obiad na przyjęciu weselnym musi mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni przecież oczekują tego, by stoły były prawidłowo nakryte i wspaniale udekorowane, dania były wyborne i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również aby kelnerzy profesjonalnie podawała biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych kelnerów, managerów i szefów kuchni, obytych w obsłudze imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Catering weselny – menu dobrane do charakteru przyjęcia

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi normami, zarówno w sferze aktywności dla gości, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożone uprzednio menu proponowanych dań głównych, napojów oraz przekąsek zgodnych z konwencją wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może zatem samemu ułożyć jadłospis z proponowanych dań. Warto jednakże zaznaczyć, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe propozycje i często na prośbę zamawiającego decydują się na przygotowanie unikalnych zestawów potraw.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]