Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Skorzystaj z doświadczenia architekta wnętrz Kraków na https://joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle niezbędny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]