Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

automatyczne księgowanie faktur

Właściciele firm stale szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – na czym to polega?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niesłychanie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy przyda się w Twojej firmie

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to wartościowa usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, toteż doskonale zda egzamin w szkołach językowych czy prywatnych, innymi słowy tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także pensjonaty, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]