OE Industry – konstruktor i producent oświetlenia dla automotive i mobility

OE Industry – konstruktor i producent oświetlenia dla automotive i mobility

Tu znajdziesz więcej informacji o ofercie producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie.

Oświetlenie samochodowe to niesłychanie ważny element bezpiecznej podróży pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł bądź zlekceważenie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, co często kończący się wypadkiem. Korzystanie z wysokiej klasy niezawodnego oświetlenia jest istotne zwłaszcza w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa każdego dnia ręczy za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy podróżnych. Jednym z producentów niezawodnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Jakie produkty ma w swoim portfolio krakowski producent oświetlenia samochodowego?

W zasadzie w asortymencie OE Industry znajdziemy dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp bocznych, tylnych i przednich do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, OE Industry produkuje również LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które używane są między innymi przez kierowców pojazdów specjalnych, agro czy off-road. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też stosowane przez konkretne służby światła białe oraz niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które zdecydowanie poprawiają jakość życia zawodowych kierowców spędzających mnóstwo dni w trasie. A to tylko ułamek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia samochodowego

Kontrahenci OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To wykwalifikowany zespół ekspertów gotowy urzeczywistnić zamysł klienta, sporządzając najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu, poprzez budowę prototypu, aż po certyfikację. OE Industry udziela także wsparcia posprzedażowego. Za sprawą zaangażowania w wieloaspektowe testowanie opracowywanych produktów, dogłębnych analiz potrzeb klientów i budowania kompetentnej kadry profesjonalistów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

Nasze dane teleadresowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]