Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Na www.exploruj.pl odnajdziesz korzystną ofertę wypraw górskich.

Uwielbiasz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem, który docenia bezpieczne i rzetelnie przygotowane eskapady w towarzystwie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Organizujemy trekkingi, których celem są pasma górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już pewne doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. By partycypować w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to propozycja dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ogromnych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie pragnień i poznanie swoich reakcji w ciężkich sytuacjach. Firma angażuje profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wylot naturę górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielą się posiadanym doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Nasze dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]