Zalety boksów dachowych – pojemność i komfort podróży

Zalety boksów dachowych – pojemność i komfort podróży

Tu znajdziesz box dachowy.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające transportować dużą ilość walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na korozję, zniszczenia czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Naturalnie, rodzaj bagażnika powinien być dopasowany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają dużą pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Transport sprzętu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Nasze dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]