Wyposażenie firm budowlanych – o kontenerach na gruz i złom

Wyposażenie firm budowlanych – o kontenerach na gruz i złom

Zobacz, gdzie zamówić kontenery budowlane.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontener na gruz – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest dużo rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na budowach często używane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Nasze dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]