Wisiorki ze srebra

Wisiorki ze srebra

Srebrny wisiorek znajdziesz na www.bizutik.pl/wisiorki.

Magia wisiorków

Posiadanie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. Niezależnie od okazji warto mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety komfort kupowania takiej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Równie ważna jest szerokość wybieranego łańcuszka oraz materiał, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łezki, kwadratu itd.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli mówimy materiale wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]