Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Dowiedz się, gdzie kupić drzwi drewniane na wymiar.

Drzwi zewnętrzne wykonują sporo zadań – ochraniają mieszkanie przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, oddzielają od harmidru docierającego z ulicy i zabezpieczają przed kradzieżą. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu opłaca się zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi drewniane wejściowe nie zniekształcają się

Zakup drzwi zewnętrznych to jeden z najistotniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy inwestor. Drewniane drzwi wejściowe od lat cieszą się ogromną popularnością, ze względu na swoje cechy oraz wytrzymałość. Organiczny materiał rewelacyjnie się prezentuje i można go wykończyć na sporo sposobów. Odpowiednio wykonane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się energooszczędnością i posiadają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że w domu daje się odczuć komfort termiczny, a jednocześnie koszty ogrzewania nie są za wysokie. Kupując drzwi do mieszkania warto zwrócić uwagę na modele o grubości 92 mm ewentualnie 68 mm. Szczególnym popytem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoim parametrom – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i wypaczenia, więc wyśmienicie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie zewnętrzne drzwi drewniane są zaopatrzone w najlepsze uszczelki.

W co wyposażone są drzwi zewnętrzne?

Producenci oferują też przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są konieczne w przypadku nietypowych otworów na drzwi. Z kolei drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla inwestorów, którym zależy na nietuzinkowym designie. Jeżeli poszukujemy drewnianych drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych na wymiar, należy skorzystać z oferty firmy, która realizuje indywidualne projekty na zlecenie, a równocześnie zapewnia kilkuletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwi drewniane wstawia się efektowne szyby, np. ornamentowe. Zamawiający mogą także wybierać spośród rozmaitych modeli szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, wypada też podkreślić inne przymioty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Ciężko je wyłamać, ponieważ obecnie coraz częściej zaopatrzone są w zabezpieczenia antywyważeniowe. Zapewnia to domownikom doskonałą ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe posiadają również wielopunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. Żeby zabezpieczyć powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych, do ich wytwarzania wykorzystuje się lakiery najlepszej jakości.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]