Świeże produkty prosto do domu – zakupy spożywcze online

Świeże produkty prosto do domu – zakupy spożywcze online

Sprawdź informacje o zakupach z dostawą do domu.

Z trudem można uciec od potrzeby wykonywania zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez licznych przysmaków, jednak bez zdrowych warzyw oraz owoców jest raczej ciężko. Niestety nieraz okoliczności zawodowe bądź życiowe sprawiają, że coś tak przyjemnego jak sprawunki, może stać się czynnością uciążliwą. W takim przypadku z pomocą nadchodzi sposobność wykonania zakupów spożywczych online.

Zakupy spożywcze przez internet usługa dla różnorodnych grup odbiorców

Powszechny dostęp do internetu wpłynął w ostatnich kilkunastu latach pozytywnie na popularność sprzedaży online w naszym kraju. Z uwagi na ciągle zmieniający się rynek oraz potrzeby odbiorców, wiele przedsiębiorstw korzystających do tej pory tylko z tradycyjnych kanałów handlu, udostępniło swój asortyment przez internet. W tę stronę poszła również branża spożywcza, która zazwyczaj sporadycznie umożliwiała zakupy z dostawą do zamawiającego. W tej chwili z delikatesów online korzysta sporo rozmaitych grup konsumentów. To przykładowo opiekunowie małych dzieci, osoby opiekujące się schorowanymi członkami rodziny, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie daje im możliwości wykonania zakupów w godzinach umożliwiających zakupienie w markecie świeżych artykułów, a także osoby w starszym wieku, dla których regularne wizyty nawet w pobliskim sklepie mogą być zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się także z czystej wygody – to po prostu oszczędność czasu, który można przeznaczyć na sport albo spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – pieczywo ze znanej krakowskiej piekarni

Zamawiając zakupy przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do setek produktów wysokiej jakości, nie tylko warzyw i owoców, ale również ryb, wędlin oraz mięs dostarczanych wyłącznie przez wypróbowanych oraz solidnych polskich producentów. Poza tym sklep ma w asortymencie aromatyczne, polskie pieczywo dostarczane z piekarni popularnej nie tylko w dzielnicy Kazimierz. Sprawunki zamówione w delikatesach online Skowronek są dowożone pod wybrany adres w ciągu 48h, a za zakupy za określoną kwotę oferowana jest bezpłatna dostawa. Za zamówienie można zapłacić kartą w chwili odbioru.

Nasze dane teleadresowe:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]