Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Po więcej informacji o srebrna biżuteria sklep internetowy kliknij tutaj.

Jest z człowiekiem od wieków i pomimo dostępności różnych nowych projektów, w gruncie rzeczy mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją ciała, a także pozwala na oddanie własnego ja. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię tak samo często zakładają kobiety i panowie, maluchy oraz ich rodzice, osoby z różnych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Czemu warto postawić na srebrną biżuterię?

Głównym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie fakt, że jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro wytrzyma wiele lat, jednak powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować lub uszkodzić w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być myta w wodzie z alkoholem czy amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – unikniemy tak zarysowań.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]