Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Znajdź słoik z kranikiem na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i napojów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego można je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają spore objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on używany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, kompotów, soków i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego plusem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]