Kapsułki Dolce Gusto – zamienniki są dostępne w sprzedaży

Kapsułki Dolce Gusto – zamienniki są dostępne w sprzedaży

Tutaj znajdziesz kapsułki do Dolce Gusto.

Ekspresy do kawy oparte na systemie Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w krajobraz polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają nieograniczony dostęp do smacznych kompozycji kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, toteż na rynku szybko powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły pomału podbijać serca zwolenników kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym też z Polski. W rzeczy samej, kiedy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie inaczej, największy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, a także kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje pyszną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Cortado, z którego można przyrządzić kawę o pojemności 40 ml, i Con Leche – napój o objętości 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach online jest z reguły o kilkanaście procent niższa, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu listy urządzeń zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]