Jak usunąć najcięższe zabrudzenia z rąk? O paście BHP

Jak usunąć najcięższe zabrudzenia z rąk? O paście BHP

Znajdź pastę BHP.

Rzemieślnicy, kominiarze, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy pracownicy warsztatów samochodowych – to tylko kilka grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, których trudno usunąć ze skóry. Należą do nich przede wszystkim wszelkiego rodzaju farby, oleje, smary, sadze, jak również, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do udostępnienie im środków czystości umożliwiających usunięcie takich zabrudzeń. Najbardziej skuteczne są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty BHP – działanie i ich skład?

Pasta do mycia rąk odróżnia się od innych środków czyszczących wykorzystywanych każdego dnia w zwykłych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle uporczywych zabrudzeń, powinna charakteryzować się stosownymi właściwościami trącymi. To dlatego producenci past tego rodzaju dodają do nich specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście BHP do rąk, jak i zabrudzenia, które one usuwają, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze więc, żeby pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – niezastąpiona np. w warsztatach motoryzacyjnych

Jak już wspomnieliśmy, pasta BHP do rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych i usługowych. Rzecz jasna przyda się również w gospodarstwa domowych – będzie bardzo pomocna w trakcie porządków bądź w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po nieduże opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]