Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Jeśli potrzebujesz części zamiennych Renault, koniecznie odwiedź tę stronę.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się posiadacze Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]