Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Zamów etykiety na wódkę weselną.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zalążka najczęściej przekazywanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać alkoholu na osiemnastkę, wesele czy imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety na wódkę weselną – alkohol jako wyjątkowy prezent od Młodej Pary

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stolikach, ale także coraz częściej młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu przyjęcia. Taki prezent jest uważany za formę podziękowania za przybycie na ceremonię. Lecz takie butelki z alkoholem mogą też przerodzić się w fajną pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, lokując na nich informację o imionach nowożeńców, dniu i miejscu wesela bądź wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można kupić w najrozmaitszych wzorach i barwach, dlatego bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź przyjęciu imieninowym.

Etykiety na butelki – ozdabiaj domowe przetwory

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać flaszki w domowej spiżarni. Jeśli przetwarzasz własne wina, nalewki czy soki, a potem dzielisz się nimi z kolegami lub rodziną przy najrozmaitszych okazjach, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne prostej flaszki. Oprócz tego butelki można również oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]