Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Szukasz drzwi drewnianych wewnętrznych? Wejdź na www.oknostol.com.pl.

Doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są wciąż drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze cechy i opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z dębu, mahoniu oraz sosny

Drewno to ekologiczny surowiec, który prawidłowo pielęgnowany zachowa się w nienagannej kondycji nawet kilkanaście lat, a wykorzystany jako fragment aranżacji wnętrza sprawia, iż staje się ono bardziej nastrojowe i ciepłe. Obecne techniki umożliwiają doskonałe dopasowanie cech drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co skutkuje wykonaniem drzwi cechujących się eleganckim wyglądem i znaczną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niewielkim poziomem rozszerzalności (a więc nie wykrzywiają się) oraz stosowną izolacją cieplną. Opcja pomalowania ich wierzchniej warstwy jakimkolwiek kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, że tego typu drzwi zdadzą egzamin w wnętrzach różnego rodzaju – zarówno zaaranżowanych w nowoczesnym, skandynawskim stylu, jak i mieszkaniach urządzonych w stylistyce industrialnej. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z sosny, mahoniu czy dębu, modele z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane lakierami na bazie wody oraz sporo innych typów, które zachwycają estetyką i świetnie wyglądają przez dziesięciolecia.

Drzwi wewnętrzne drewniane dla wszystkich pomieszczeń

Potrzebujesz zamontować w swoim domu albo biurze skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych rozmiarach? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto zaufać kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują bezpłatny pomiar, konsultacje techniczne, jak również możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich potrzeb zamawiającego i np. wypełnić je szkłem – m.in. szybami bezpiecznymi, fazowanymi lub witrażowymi, co bez wątpienia podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają także zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]