Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Zobacz, gdzie kupić kolczyki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały prezent dla wytwornej pani. Te wyjątkowe ozdoby doskonale harmonizują się z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, jak kupować dodatki z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne kryształki szlachetne, mające znakomite parametry estetyczne. Migoczą w słońcu szlachetnym lśnieniem, są odpowiednio polerowane oraz pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia. Mogą wspaniale imitować naturalne kryształy, wykorzystywane są zatem jako element zdobniczy. Produkowane są także zabarwione rodzaje cyrkonii – poprzez zastosowanie odpowiednich składników można otrzymać następujące zabarwienia: szafirowy, pomarańczowy, oliwkowy, brunatny. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

Bransoletki, obrączki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są zahartowane i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek oraz naszyjników. Gdzie możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wybór mają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych odmianach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy upragnioną i stylową biżuterię. Polki często wybierają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są również te różnorodnie upstrzone cyrkoniami.