Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Skorzystaj z wiedzy złotnika Kraków na https://obraczki.net.pl.

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy również nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Teraz coraz częściej wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I choć w sieci można znaleźć nieomalże wszystko, nadal wiele produktów powinno się kupować w tradycyjnych sklepach. Wśród nich jest biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno srebrnego pierścionka, wisiorka czy broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Toteż, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli pragniemy nabyć obrączki albo pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli zaś zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny albo zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego wymiaru albo wykona nowy. Następnym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej wskazówki jubilera. Pomoże on nam dobrać stosowny kruszec, wskaże popularne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz daje się na ślub, komunię czy urodziny.

Sklep jubilerski – naprawa uszkodzonej biżuterii oraz skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale także pełnią dodatkowe usługi. Reperacja uszkodzonej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek albo wypadł kryształek z kolczyka, złotnik ekspresowo i umiejętnie zreperuje go w swoim zakładzie. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na wisiorku czy pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inny istotny dla nas cytat. Natomiast jeśli chcemy obdarować kogoś oryginalnym upominkiem, albo mamy własny pomysł na pierścionek lub naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w mieszkaniu mamy uszkodzoną albo zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Nasze dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]