Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

hurtownia butelek szklanych, butelki monopolowe hurt

Wytwarzanie żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać ludzkość nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że większość rynku wyrobów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to też branża, w której idealnie radzą sobie małe podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój zdrowy, niszowy albo smakowity wyrób. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zapakowane tak, aby artykuł długo zachował świeżość, a zatem np. w szklane butelki i słoiczki. Atutem tego typu opakowań jest to, że są ekologiczne, gdyż można je recyklingować.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od krajowego dystrybutora

Jasne jest, że oferty sprzedaży od dostawców kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo ocet, smalec kanapkowy czy marmolady, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości zdecydowanie przewyższające liczbę kilku tysięcy. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno metodą optymalizacji wydatków, bo zamawiając towar całymi paletami zazwyczaj można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików oraz butelek. W ten sposób również dostanie opakowania o wiele szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co znajduje się w jego ofercie?

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i objętości butelki szklane (doskonałe do przechowywania soków, piwa bądź wina) i słoiki. Transportowane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 800, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego produktu. Firmy dysponujące własnymi autami transportowymi mogą również odebrać zamówiony towar wprost z magazynu hurtowni. Wraz z butelkami i słoikami w hurcie można dodatkowo nabyć większą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]