Biżuteria z koralem

Biżuteria z koralem

Skieruj się tu, aby zamówić biżuterię z koralem.

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi mocami. Ponadto, koral wycisza osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i często nazywany jest również drzewem oceanów. Składany w ofierze mitologicznej bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, będzie odpowiednia zarówno do codziennego stroju, jak i na specjalne okazje. Koral najczęściej spotykany jest w kolorach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Czy biżuteria z koralem wpływa na nasze zdrowie?

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zaleca się zakładanie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala szczególnie połączone są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Ponadto, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i stabilne życie .

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]