Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Zamów gąsior do wina na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to również wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal balon do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]