Akcesoria jeździeckie – lonża dla konia

Akcesoria jeździeckie – lonża dla konia

Znajdź lonżę jeździecką.

Lonża jeździecka to akcesorium cyklicznie stosowane podczas nauki jazdy konnej i tresur. Jakie lonże jeździeckie są dostępne w sprzedaży? Z czego są wykonywane te akcesoria i gdzie poleca się ich szukać?

Lonża jeździecka – typy oraz jej funkcja

Lonża dla konia to dość długa linka, na ogół mająca 5-8 metrów, na której prowadzi się wierzchowca podczas nauki jazdy i doskonalenia umiejętności związanych z łapaniem strzemion, dosiadaniem, trzymaniem wodzy, jak również utrzymywaniem balansu w siodle. Zwierzę jest prowadzone po zarysie koła, a lonża używana jest do kontroli zachowania konia. Narzędzie to służy również artystom cyrkowym oraz zawodnikom woltyżerki do doskonalenia umiejętności i asekuracji przeprowadzanych ewolucji. Lonża jest ponadto pomocna przy hipoterapii. Lonżę jeździecką wykorzystuje się również w czasie treningu bez dżokeja – w takim wypadku służy do szkolenia młodych zwierząt oraz dostarczenia im należytej porcji ruchu.

Lonża jeździecka – postaw na asortyment od znanych marek

Duży wachlarz akcesoriów jeździeckich spotkasz w bogato wyposażonych sklepach online oferujących profesjonalny ekwipunek w rozsądnych cenach. Posiadają one specjalistyczne lonże dla konia od najlepszych producentów – m.in. Waldhausen, Imperial Riding czy Kerbl. Szukasz lonży jeździeckiej w różowym, turkusowymlub brązowym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade oferuje szeroki asortyment akcesoriów, które sprostają wymaganiom najbardziej wybrednych miłośników koni. W ofercie obecne są artykuły wytworzone między innymi z nylonu. Lonże wytworzone są z miłego w dotyku, delikatnego tworzywa i wyposażone w obrotowy karabińczyk.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]