Projekt gazety a funkcjonowanie przedsiębiorstwa

Projekt gazety a funkcjonowanie przedsiębiorstwa

Projekt gazety. Wejdź na http://www.pracowniaregister.pl/custom-publishing-czasopisma-firmowe-i-gazety-firmowe-pod-klucz/, aby skorzystać z usług specjalistów.

Gazeta korporacyjna to znakomita forma komunikacji między poszczególnymi działami, ale także działanie wykraczające poza mury firmy. Zastanówmy się zatem, jakie materiały można umieścić w takiej gazetce i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – biuletyn wewnętrzny i zewnętrzny

Firmowy biuletyn może spełniać 2 funkcje. Najważniejszą jest wspieranie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa – pisanie o sukcesach, pochwalenie się ponadprzeciętnymi osiągami, rozmowy z wyróżniającymi się członkami personelu. Wewnętrzne gazetki mają istotne znaczenie dla funkcjonowania całego przedsiębiorstwa, bowiem znakomicie motywują personel. To sprawia, że członkowie załogi są bardziej skorzy do współpracy między sobą, czują więź z zespołem, a ich zwykłe powinności przynoszą im większą dawkę satysfakcji. Statystyki pokazują, że gazeta firmowa sprawia, że pracownicy utożsamiają się z wytwarzanymi artykułami, poprawia się też atmosfera w zakładzie. Ogromnym plusem jest także ulepszanie kanałów komunikacji między działami, które są częstym powodem nieporozumień w wielu firmach. Gazeta firmowa zapewnia także pełną przejrzystość planów przedsiębiorstwa.

Projekt gazety – promuj działania firmy

Oczywiście firmowy biuletyn to też wspaniała metoda komunikacji na zewnątrz. Broszura trafia do czytelników takich jak: konsumenci, media, potencjalni inwestorzy, studenci. Gazeta korporacyjna dzięki temu rozpowszechnia działania naszego przedsiębiorstwa, zwiększa sprzedaż oraz wspiera działania z zakresu public relations. Myśląc o wydawaniu firmowego biuletynu powinniśmy w pierwszej kolejności zebrać redaktorów oraz przemyśleć sprawy związane ze składem broszury. Można w tym zakresie skorzystać z usług doświadczonych podmiotów (tj. studiów graficznych), którzy zrobią projekt gazety, zaplanują wygląd gazetki i zatroszczą się o druk. Dzięki temu firmowy biuletyn na pewno wypełni swoją misję.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]