Praktyczny gadżet reklamowy – torba bawełniana z nadrukiem

Praktyczny gadżet reklamowy – torba bawełniana z nadrukiem

Przed właścicielami firm, którzy organizują event promocyjny albo wybierają się na targi, częstokroć pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy przygotować. Powinien on nie tylko przyciągnąć uwagę klientów, ale również nieść ze sobą pewną wartość, by na co dzień z niego korzystali i w ten sposób utrwalali przywiązanie do marki. Takim artykułem są właśnie torby z logo firmy.

Sportowe oraz podróżne – rodzaje toreb z własnym nadrukiem

Przeglądając strony drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach reklamowych w mgnieniu oka spostrzeżemy, iż pod frazą “torba” pojawia się sporo produktów. Są to m.in. torby na zakupy – bodajże najpopularniejszy i bardzo przydatny gadżet promocyjny. Nadruk logotypu lub nazwy akcji na płóciennych, bawełnianych oraz jutowych torbach na ramię zawsze bardzo dobrze się prezentuje, a przy tym jest dostatecznie wytrzymały, żeby przez długi czas utrzymywać się na tkaninie. Następnym plusem takich toreb jest ich cena. W zależności od typu torby i nakładu zamówienia, koszt zwykle zaczyna się od paru złotych za sztukę. Napisy nanosi także na torbach podróżnych, termoizolacyjnych lub na laptopa. Są to gadżety, które docenią m.in organizatorzy popularnych sympozjów oraz pokazów. Naturalnie, koszt produktów tego typu i wykonania nadruku na nich jest wówczas odpowiednio wyższy – dochodzi do kilkudziesięciu złotych.

Nie tylko torby z własnym nadrukiem?

Podmioty prowadzące działania promocyjne z reguły zlecają jednoczesne wykonanie kilku różnych gadżetów. Powinny zatem złożyć zamówienie w hurtowni z gadżetami, która w swojej ofercie posiada jeszcze kilkanaście innych artykułów reklamowych do zadruku. Jednocześnie z torbami na ramię warto zlecić m.in. nadruk na zagłówkach, plecakach typu worek bądź innych praktycznych artykułach z tkaniny albo uzupełnić zamówienie o standardowe gadżety reklamowe, jak długopisy, smycze i ołówki, które bezustannie cieszą się zainteresowaniem klientów.