Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Więcej szczegółów o pozycjonowaniu stron Kraków.

Powszechność internetu oraz wygoda użycia go do wyszukania potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie obecnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – istotna jest przecież obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo mniejszych firm, które działają tylko w określonym województwie czy też wręcz w jednym mieście, np. w Krakowie czy też w Lublinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoją ofertę docelowym klientom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach sklepów albo usług stosują z reguły frazy lokalne, innymi słowy obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, przykładowo “malarz kraków”, “sklep obuwniczy kraków” albo “restauracja bliskowschodnia kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych podmiotów na pokazanie swoich usług ewentualnym klientom, rezydującym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO skierowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży pozycjonowania, optymalizacji oraz projektowania stron internetowych od blisko 15 lat. Przez ten okres dobrze rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i w ten sposób dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, optymalizację techniczną strony, a także pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować cyklicznie efekty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]