Panoramy 360 wnętrz firmy pomogą w promocji biznesu

Panoramy 360 wnętrz firmy pomogą w promocji biznesu

Chcesz zobaczyć, kto przygotowuje zdjęcia panoramiczne w Google? Koniecznie skieruj się na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to bardzo popularna i nowoczesna forma przedstawiania pomieszczeń zakładów pracy czy lokali usługowych. Zazwyczaj widzimy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale też napotykamy je na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na tablicy firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz zastosować zdjęcia panoramiczne do promowania Twojej marki na Facebooku? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Czym charakteryzują się sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które możemy patrzeć pod wszystkimi kątami. Swobodne przesuwanie zdjęcia wywołuje doznanie realnej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku dają możliwość obejrzenia nieruchomości, lokalu lub budynku poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy specjalnych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników to co różni je od zwykłych fotografii cyfrowych jest opcja kliknięcia na takie zdjęcie, a potem poruszanie nim w wybranym kierunku.

Panoramy sferyczne – promuj swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to bardzo dobry sposób na wyróżnianie własnego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają szerokie możliwości zaprezentowania pomieszczeń lokalu gastronomicznego, hostelu albo biura. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej atrakcyjna i pozwala wnikliwie poznać oglądane punktem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku wpłynie pozytywnie na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego ufność w stosunku do świadczonych przez nas usług, co przełoży się na o wiele wyższe prawdopodobieństwo, iż je zamówi.

Panoramy sferyczne warto wykorzystać na Facebooku szczególnie gdy prowadzimy działalność, która opiera się na najwyższej jakości pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli pragniemy zachęcić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne lub po prostu zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy.

Do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij zawodowca!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż w teorii można opracować samodzielnie, jednak do celów marketingowych warto wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Zlecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję przygotowania wysokiej jakości fotografii, które na domiar tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna czy kosztowna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy wykaz fotografów rekomendowanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i zamieścili określoną ilość poprawnych panoram 360 stopni.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]