Agencja reklamowa – obsługa kampanii tradycyjnych i social media

Agencja reklamowa – obsługa kampanii tradycyjnych i social media

Agencja reklamowa Kraków. Kompleksowa pomoc profesjonalistów.

Działania reklamowe winny być istotnym elementem kreowania rozpoznawalności firmy niezależnie od tego czy zajmujemy się produkcją, sprzedażą czy świadczeniem usług. Spółki oraz duże przedsiębiorstwa stać na organizację i utrzymanie swoich działów ds. marketingu, tymczasem małe biznesy, które z rzadka przeprowadzają akcje promocyjne, z reguły korzystają ze pomocy agencji reklamowych.

Agencja reklamowa – zespół profesjonalistów pomoże Ci dotrzeć do klienta

Agencja marketingowa to grupa twórczych osób z wieloletnim doświadczeniem, mających szereg kwalifikacji z zakresu branży reklamowej. Dzięki współpracy z profesjonalistami znakomicie orientującymi się zarówno w sferze kampanii marketingowych w sieci (kanały social media, filmy i animacje viralowe), tradycyjnych mediów, jak i grafiki (także DTP), agencja reklamowa zapewnia klientom całościową obsługę. Nowe marki mogą liczyć na stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej razem z księgą znaku i wzorami akcydensów (papier firmowy, koperty oraz wizytówki), a te które dysponują już swoim logo mogą być pewne, że będzie ono prawidłowo zastosowane na etapie tworzenia materiałów reklamowych – plakatów, billboardów, stoisk targowych czy ulotek. Agencja marketingowa napisze również przyciągające, unikalne teksty na stronę www zamawiającego, jak również zaplanuje schemat interakcji z klientami poprzez modne portale, jak Facebook, Twitter czy Instagram.

Do jakich firm kierowana jest oferta agencji marketingowej?

Usługi świadczone przez agencje marketingowe kierowane są głównie do podmiotów, które nie posiadają własnego działu promocji. Nie jest to jednak, że to jedyny model współpracy. Działanie agencji częstokroć polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w firmie zespołowi ds. promocji. Jeśli zatem nie ma on praktyki w przygotowaniu spotkań z klientami, sympozjów lub targów, które zazwyczaj wymagają wielopoziomowego planowania, te zadania może przejąć agencja reklamowa. Może ona także posłużyć za narzędzie wspierające budowę niezawodnej oraz zgranej grupy pracowników – należy zlecić jej zaplanowanie warsztatów integracyjnych czy też opracowanie programu kursów. Na rynku działają tysiące agencji reklamowych, warto jednakże decydować się na współpracę z tymi, które dają dostęp do znacznego zespołu kompetentnych specjalistów. Pozwala to na przekazanie wszelkich działań reklamowych jednej agencjii dzięki temu większą kontrolę nad spójnością kampanii oraz wizerunku marki.

Nasze dane teleadresowe:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]