Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

polski psycholog w UK, Leicester, Northampton

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Dzisiaj z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne w zasadzie zanikło, jednak nadal nie brak chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii może stwarzać ogrom kłopotów, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Pobyt na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także praca na terenie obcego kraju, mogą rodzić mnóstwo komplikacji, którym niezwykle trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Do tego w wielu wypadkach dochodzą także kłopoty z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem pracy. Brak opanowania języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Zachowania tego typu niezwykle trudno jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie trzeba bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas wizyty zostaną przekazane dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba ukrywać problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pokazuje jak nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co powie do niej psycholog.

Nasze dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339