Korekcja wzroku – bezpieczne, nowoczesne zabiegi

Korekcja wzroku – bezpieczne, nowoczesne zabiegi

Na voigtklinikaoka.pl znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o klinice okulistycznej Kraków.

Dobry wzrok to gwarancja wysokiego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się dokuczliwych i w wielu przypadkach groźnych dla zdrowia dolegliwości. Kto może zgłosić się na operację wzroku?

Korekta wzroku – zaufaj biegłemu optometryście

Do niedawna korekta wzroku ograniczała się do dobierania okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednak nowoczesne techniki korekty pozwalające na leczenie nadwzroczności, astygmatyzmu, jaskry, jak również szeregu innych schorzeń. Nadzwyczaj rozpowszechniona jest laserowa operacja wzroku wyróżniająca się dużą skutecznością. Laserowa korekcja wad wzroku jest bezpieczna oraz nieinwazyjna, a pacjent prędko wraca do zwyczajnych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, gdzie pracuje biegły personel, specjalizujący się w nowoczesnych sposobach leczenia. Wykwalifikowany optometrysta pomoże postawić diagnozę, wybrać odpowiednią metodę leczenia, a następnie skorygować wadę wzroku. Lekarze pracujący w klinice okulistycznej korzystają z nowoczesnego ekwipunku diagnostycznego, więc mogą rozpoznać nawet najrzadsze dolegliwości oczu.

Centrum oka – nie tylko korekta wzroku

Kliniki okulistyczne podejmują się również leczeniem innych chorób, np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Najnowsze techniki jego korekcji polegają m.in. na formowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided czy wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Prócz tego lekarze przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, będący metodą konieczną w ujawnianiu zapalenia gałki ocznej, glaukomy i pozostałych uciążliwych schorzeń. W klinice okulistycznej tworzy się też mapy rogówki – jest to wymagane przed zabiegami laserowymi, na przykład operacją zaćmy. Korygowanie wad wzroku to naturalnie nie wszystko – lekarze okuliści poradzić sobie też z innymi problemami, jak np. usuwaniem kaszaków lub ciała obcego z gałki ocznej.

Nasze dane teleadresowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]