Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Znajdź maseczki ochronne.

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały glob, na skroś odmieniła nasze życie oraz kontakty społeczne. Reguły dystansu społecznego narzucają konieczność korzystania ze różnych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym zagrożeniem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do sklepu lub urzędu, gdzie na ogół przebywamy w większej grupie ludzi, musimy dla naszego zdrowia założyć na usta i nos ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeśli ciężko nam się oddycha w typowej maseczce z bawełny?

Trwała przyłbica ochronna ochrania równie dobrze jak maska chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że materiałowe maski ochronne są nieporęczne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, powinny wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed zakażeniem patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, czyli zakrywa nos oraz usta, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej kluczowymi zaletami są komfort, wytrzymałość oraz nieznaczna waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta przyłbica ochronna wyprodukowana jest z materiałów, dzięki którym może być używana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (nawet do trzydziestu razy) w wodzie z mydłem.

Ochronna przyłbica – dla sportowców i ludzi starszych

Taką maseczkę z przyłbicą poleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby cierpiące na astmę, mające ukończony 60 rok życia bądź sportowcy docenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nakładać ochronne maseczki podczas pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej używanie przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodzież na pewno uzna za zaletę także to, że nie blokuje ona FaceID.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]