Tabliczki informacyjne poprawiają bezpieczeństwo

Tabliczki informacyjne poprawiają bezpieczeństwo

Znajdź tabliczki informacyjne.

Tabliczki informacyjne są niesamowicie ważne w przestrzeni miejskiej oraz w obiektach mieszkalnych. Sprawiają one, że przestrzeń jest pełna ładu i harmonii, a nieruchomości są bezpieczniejsze, chociaż z reguły możemy nie zwracać na nie uwagi. Zobaczmy więc jakiego typu tabliczki informacyjne są najczęściej stosowane oraz dlaczego są tak istotne.

Tabliczki informacyjne – również wewnątrz budynków

Najczęściej występujące tabliczki informacyjne to szczególnie te, które oznaczają obiekty biurowe – wieżowce, biurowce, banki, biura. Przyczyniają się do tego, że błyskawicznie dotrzemy na miejsce. Warto jednak pamiętać, że tabliczki informacyjne nie znajdują się tylko na zewnątrz budynków, gdyż bardzo często można je też dostrzec w pomieszczeniach. To wielka grupa oznaczeń, które z reguły poprawiają bezpieczeństwo i sygnalizują o zagrożeniach. Takie tabliczki ułatwiają odnalezienie odpowiedniego pomieszczenia lub pracownika w dużych biurowcach – w budynkach samorządów przy wejściu wiszą tabliczki z numerami referatów. Dzięki temu szybko wyszukamy np. sekretarza czy wydział finansowy. Podobnie znaczące są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska osób zatrudnionych, które umieszczane są przy wejściu do biura. Nie zapominajmy, że istnieje możliwość zmiany informacji na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – mówią o kluczowych telefonach alarmowych

Tabliczki informacyjne są wszakże nakazywane przez odpowiednie przepisy, nie zapominajmy więc o bezpieczeństwie. Pokazują wyjścia bezpieczeństwa, wyznaczają strefy dla palących, mówią o regułach reanimacji. Za brak tabliczek informacyjnych grozi kara, istnieją też specjaliści od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są wyznaczeni do ich zakładania. Tabliczki informacyjne produkowane są z trwałych komponentów (np. PCV), niejednokrotnie posiadają właściwości fluorescencyjne, a ich montaż jest niesamowicie prosty.

Nasze dane teleadresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]