Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Zamów silnik BLDC.

Powszechne użycie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych światowych producentów.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych

Działająca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych DC, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych oraz przekładni planetarnych i falowych produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez najlepszych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się ogromną żywotnością oraz niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, dużej wilgotności (nawet do 90%), jak również przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Firma Ultra Robotics dostarcza również produkty Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]