Niezbędna w każdym domu – skrzynka telekomunikacyjna

Niezbędna w każdym domu – skrzynka telekomunikacyjna

Jeśli potrzebujesz skrzynki teletechnicznej, zobacz tutaj.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą spełniać wiele oczekiwań i być bardzo ergonomiczne. Na rynku dostaniemy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz budynków i poza nimi

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana z solidnego surowca i dodatkowo umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy 2 zasadnicze modele skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na zewnątrz nieruchomości, która musi cechować się odpornością na ingerencje zwierząt, jak również ekstremalne warunki. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się kluczowe przewody – tj. kable koncentryczne oraz niezbędne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, wejścia optyczne. Moduły w środku skrzynki możemy zamontować np. na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Priorytetowym elementem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. W tym celu służą specjalistyczne zasuwy. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne ze względu na dzieci. Pamiętajmy też o zachowaniu porządku w środku szafki – do tego celu służą profesjonalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – mają one różne rozmiary, co sprawia, że szybko dostosujemy je do naszego mieszkania.

Nasze dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]