Chcesz mieć obraz na kilku ekranach? Postaw na transmodulator

Chcesz mieć obraz na kilku ekranach? Postaw na transmodulator

Transmodulator kupisz na telmor.pl/Produkty/Modulatory-transmodulatory/Transmodulatory.

Jeśli mówimy o jakości uzyskiwanego obrazu, nowoczesna telewizja wymaga wykorzystywania wielu elementów, które sprawiają, że możliwy staje się odbiór rozmaitych programów na rzeczywiście wysokim poziomie. Elementem, który z całą pewnością zasługuje na to, aby zwrócić na niego uwagę jest transmodulator – przyrząd o nieco enigmatycznie brzmiącej nazwie.

Transmodulator – co to jest i do czego służy?

Pojęcie to ogromnej części z nas jest nieznane. Okazuje się jednak, że transmodulatory mają naprawdę bardzo szerokie zastosowanie. To właśnie ten mało znany przyrząd sprawia, że z jednego źródła sygnał transmitowany jest na parę ekranów. Co to oznacza? Posiadając transmodulator, można wyświetlać chociażby reklamę na kilku telewizorach w tym samym czasie. Transmodulatory wykorzystywane są więc chociażby w dużych centrach medycznych, w których na korytarzach – w różnych miejscach – umieszczone są ekrany telewizyjne pozwalają zabić czas podczas oczekiwania na wizytę. To urządzenie również przydatne w centrach handlowych, w których na ogół znajdują się ekrany emitujące najróżniejsze reklamy. Transmodulator sprawia, że w tym samym czasie ten sam obraz zobaczyć można na kilku odbiornikach. Transmodulator ma jednak jeszcze inne zastosowanie – bardzo dobrze wzmacnia sygnał telewizyjny i poprawia jakość obrazu. Stosować można go m.in. w domu, kiedy z jakiegoś powodu widoczny na ekranie telewizora obraz nie jest idealny.

Transmodulator – jak go wykorzystywać?

Transmodulatory są najczęściej urządzeniami w stu procentach niezależnymi. Oznacza to, że nie musimy wykorzystywać nawet niewielkich dodatkowych szafek. Z całą pewnością jest to bardzo duża wygoda, która sprawia, że korzystanie z tego elementu nie wiąże się z małymi choćby trudnościami. Produkowane dzisiaj transmodulatory cechują się wysoką jakością i zapewniają pracę na najwyższym poziomie. Równocześnie ich cena jest niewygórowana. W konsekwencji na korzystanie z transmodulatorów stawia coraz więcej osób i firm.

Nasze dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]