Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Kurs Blender 3D - w tym miejscu przeczytasz o pełnej ofercie.

Świat rysunku bezustannie się przekształca i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych technik preferując wykonywanie swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność wykonywania grafik 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Inicjacja nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie ogromnymi kosztami – można po prostu pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który jednocześnie jest w pełni bezpłatny.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem doświadczonego instruktora

Obsługę dowolnego programu można opanować we własnym zakresie, lecz proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nierzadko jest niesłychanie frustrujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne dla tych, którzy niedawno poznali program Blender 3D. Zaznajamianie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego program instruktora. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta doradzając, które detale należy dopracowac oraz sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, aby przebiegał on w małych grupach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w świecie gier komputerowych i projektowania

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością pożądaną i poważaną przede wszystkim w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Opanowanie oprogramowania Blender 3D daje zatem niemało perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne dzieła, które później można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści i hobbyści pragnący odkryć nowe formy wyrażania siebie lub poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]