Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących digital paintingu? Zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana m.in. w grach komputerowych, reklamie i filmie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, jak również edytować grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak używać masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, dokonują korekty i pomagają uczniom tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na ASP oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, grami komputerowymi, filmem i reklamą.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]